влевовправо

Світлодіодні LED лампи для авто FANTOM H3 12V-24V 5500K 4900L радіатор з вентилятором
- Немає в наявності
- Код: 210359
880 ₴/комплект
+380 (93) 961-99-15
Олександр
- +380 (99) 961-99-15Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні LED лампи для авто FANTOM H3 12V-24V 5500K 4900L радіатор з вентилятором

| Модель: | FT LED H3 |
| Тип світлодіода: | CSP |
| Цоколь: | H3 |
| Колірна температура: | 5500 K |
| Світловий потік: | 4900 Лм |
| Робоча напруга: | 12-24 В |
| Обманка: | немає |
| Додаткові характеристики: | яскравий білий світ, вбудований драйвер |
| Охолодження: | активне - радіатор з вентилятором |
| Лампи в комплекті: | 2 шт. |
Компанія Fantom відома своїми успішними рішеннями в галогенном і ксеноновом освітленні представляє лінійку світлодіодних ламп серії FT LED для головної оптики автомобілів. LED лампи Fantom чудово підійдуть для заміни галогенного або нештатного ксенонового освітлення. Більш ніж у два рази більший світловий потік від даних ламп у порівнянні з галогеном по-хорошому здивує будь-якого автолюбителя, який вирішить встановити лампи серії FT LED в головний світло (ближній, дальній або протитуманний). Колірна температура світла становить 5500 До, що означає яскравий білий відтінок, який чітко позначить перешкоди на дорозі, а також знизить втому очей. Заміна галогенних ламп на світлодіодні дуже проста і не вимагає спеціального інструменту, розбору конструкції фари або додаткових високовольтних блоків живлення. Просто дістаньте вийшла з ладу лампу і вставте на її місце LED лампу і підключіть до роз'єму живлення. Далі, завдяки наявності поворотного цоколя можна точно виставити фокусування світла обертаючи лампи у фарі. Корпус лампи виготовляється з теплопровідного сплаву металів і покривається спеціальним покриттям Gun metal. Для кращого відведення тепла від корпусу застосовується радіатор обдувається вентилятором. Дана конструкція має компактні розміри для розміщення в самому мінімальному просторі.
| Основні | |
|---|---|
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Цоколь | H3 |
| Колірна температура | 5500K |
| Виробник | Fantom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 880 ₴/комплект



