
Світлодіодні LED-лампи в фару авто H1 12 V-24 V RPL2 19 W 6500 K NARVA
- Готово до відправки
- Код: 250776
1 400 ₴/комплект
- +380 (99) 961-99-15Олександр

Лампи нової серії Range Performance LED H1 6500K від німецького бренда Narva є лідером у своєму ціновому діапазоні. Лампа призначена для встановлення в блок фари головного світла та завдяки компактній конструкції підійде для більшості машин. Температура світіння в цій моделі — 6500К, що дає яскравий промінь блакитного відтінку. Споживана потужність лампи становить 19 Вт. Така досить низька потужність, у довгостроковій перспективі, сприятливо позначиться на терміні експлуатації вашого акумулятора. Лампа працює за напруги 12-24 В, завдяки чому її можна встановити майже на будь-який тип автомобілів, включно з вантажівками. Цоколь зроблений за стандартом H1/P14,5s.
LED-лампи вирізняються тривалим терміном експлуатації, продуктивністю, стійкістю до вібрації й більшою температурою світіння, але для їхньої ефективної роботи потрібна гарна система охолодження. У цій моделі встановлений вбудований вентилятор, що в поєднанні з алюмінієвим корпусом з анодованим покриттям створює подвійну систему охолодження. Крім цього, є вбудований блок керування, який навіть у разі сильного перегрівання зменшить потужність лампи, поки температура не нормалізується. Чітка світло-тенева межа без засвічення зустрічних водіїв гарантує безпеку та впевненість на дорозі.
До комплекту входить дві лампи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 19 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | H1 |
| Тип охолодження | Активний |
| Колірна температура | 6500K |
| Код запчастини | LED |
| Виробник | Narva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 400 ₴/комплект






