влевовправо

Світлодіодні LED-лампи для авто H3 12 V-24 V M3 6500 K 27 W активне охолодження
- Готово до відправки
- Код: 253766
750 ₴/комплект
+380 (93) 961-99-15
Олександр
- +380 (99) 961-99-15Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні LED-лампи для авто H3 12 V-24 V M3 6500 K 27 W активне охолодження
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6500K |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 27 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Виробник | Idial |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 750 ₴/комплект








