влевовправо

Світлодіодні LED-лампи для авто H3 12 V-24 V T40 6000 K 40 W радіатор
- Готово до відправки
- Код: 295661
1 350 ₴/комплект
+380 (93) 961-99-15
Олександр
- +380 (99) 961-99-15Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні LED-лампи для авто H3 12 V-24 V T40 6000 K 40 W радіатор

Це світлодіодна лампа, завдяки більшій світловидатності й меншим енергоспоживанням є чудовою альтернативою для ксенону або галогенових ламп.Процес встановлення досить простий, не займе багато часу та навичок електрика, а також не потрібний додаткових компонентів.
Джерелом світла є потужні світлодіоди, вони яскраві та довгострокові. Вони розташовані на тому місці, де в галогенових лампах міститься нитка розжарювання, тому дають гарну світлотільову межу. Колірна температура 6000 К, світло дуже яскраве, біло-блакитний. Ці лампи готові для встановлення в автомобілі з напругою 12-24 В.
До комплектації входить дві лампи й інструкція з експлуатації.
Джерелом світла є потужні світлодіоди, вони яскраві та довгострокові. Вони розташовані на тому місці, де в галогенових лампах міститься нитка розжарювання, тому дають гарну світлотільову межу. Колірна температура 6000 К, світло дуже яскраве, біло-блакитний. Ці лампи готові для встановлення в автомобілі з напругою 12-24 В.
До комплектації входить дві лампи й інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Світловий потік | 5800 лм |
| Цоколь | H3 |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 350 ₴/комплект




