
Лампочки в фару авто H4 12 V 60/55 OSRAM Cool Blue Intense Next Gen +100% 5000 K (2 шт.)
- Готово до відправки
- Код: 404020
720 ₴/комплект
- +380 (99) 961-99-15Олександр
Лампочки в фару авто H4 12 V 60/55 OSRAM Cool Blue Intense Next Gen +100% 5000K (2шт)
Це галогенна лампочка, серії Next Gen Cool Blue Intense від компанії Osram, застосовується для фар головної оптики, а саме ближнього, дальнього світла. Вони вирізняються потужним блакитно-білим світлом, з температурою світіння 5000 К, який додасть Вашому автомобілю стильного вигляду, як стандартні ксенонові лампи. Освітлення на 100% яскравіше, порівнюючи зі звичайними галогеновими лампами, у такий спосіб підвищується безпека та комфорт пересування в будь-яку пору доби та за будь-яких погодних умов. Установлення дуже просте, Ви це можете зробити самостійно, у домашніх умовах, головне не притрагатися до колби лампочки, щоб не залишати відбитки пальців, а також бажано її попередньо протерти спиртом. Конструкція лампочок стійка до вібрацій, а розмір відповідає стандартам посадкових місць у фарі.
Цоколь типу H4, у якого два контакти, з пластмасовою основою чорного кольору та синім гумовим ущільнювачем, для герметичного встановлення лампочки. За споживаної потужності 60 Вт, сила світлового потоку 1650 Лм. Колба пофарбована в синій колір, виготовлена з якісного скла, вона міцніша та скорочує вплив шкідливого ультрафіолету. Робоча напруга 12 В, застосовуваність тільки для легкового транспорту.
До комплекту входить дві лампочки.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 60 Вт |
| Виробник | Osram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 720 ₴/комплект


