влевовправо

Світлодіодні LED-лампи для авто H3 12 V Type 33 5000 K 4800L радіатор
- Немає в наявності
- Код: 345622
830 ₴/комплект
+380 (93) 961-99-15
Олександр
- +380 (99) 961-99-15Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні LED-лампи для авто H3 12 V Type 33 5000 K 4800L радіатор
Світлодіодні лампи Cyclone LED H3 5000 K 4800 Lm type 33 (пара)LED-лампи Cyclone LED H3 5000 K 4800 Lm type 33 — це продукт нового покоління, який вироблений за унікальною технологією. У конструкції LED-лампи не міститься екологічно небезпечних складників, всі компоненти виготовлені з матеріалів, які стійкі до коливань температури. Якісні світлодіоди в сукупності з пасивним охолодженням (радіатором) повністю виключають проблеми перегрівання самої лампи, а також перешкоджають поширенню тепла на інші крихкіші та сприйнятливіші до перегрівання частини оптики.
Особливості:
- Висока яскравість
- Висока стійкість до вібрацій
- Простота встановлення
- Тип світловипромінювального діода: CREE - Seoul Semiconductor
- Термін експлуатації лампи не менш ніж 30 000 годин
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор
- Яскравість світла порівнянна з ксеноном
- Зовнішній драйвер
- Високий ступінь захисту оболонки
- Низьке енергоспоживання, вища світловидатність
- Немає сліпучого ефекту
- Гарантія — 12 міс
Технічні характеристики:
- тип цоколя: H3
- світловий потік: 4800 Lm
- правильна світлотінева межа
- тип світлодіодного елемента — CREE
- колірна температура: 5000K
- споживана потужність 12W±10%
- робоча напруга 9-15V
- кількість елементів — 6
- система охолодження: алюмінієвий радіатор
- посадкова глибина 35 мм
- конструкція максимально наближена до конструкції галогенової лампи
Комплектація
- LED-лампа H3
- кольорове паковання CYCLONE (у разі закупювання парами)
- інструкція українською мовою
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 4800 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 12 Вт |
| Виробник | Cyclone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 830 ₴/комплект




