
Світлодіодні LED-лампи для авто H3 12 V-24 V X3 6000 K 6000L 50 W радіатор
- Готово до відправки
- Код: 347375
800 ₴/комплект
- +380 (99) 961-99-15Олександр
Новітня модель світлодіодних ламп для автомобіля LED Headlight X3 стала досконалішою. Розробники встановили трансформатор найбільш останньої моделі, який здатний виділяти набагато більшу потужність і водночас виділяти менше тепла. Завдяки цьому був прибраний вентилятор охолодження. Був встановлений вдосконалений радіатор, який вміщається в будь-який тип фар, а також нова конструкція збільшує тепловіддання. Переваги цих ламп — це великий термін експлуатації, лампи дають кращу освітленість дорожнього покриття, порівнюючи з галогеновими лампами, простота встановлення, порівнюючи з ксеноновими, також світло загоряється відразу, а не із затримкою. Ці лампи мають чітко окреслену світлову кордон. Але саме
Головною перевагою стало встановлення нових потужніших і досконаліших світлодіодних елементів, здатних видавати світловий потік 6000 LM. Світло таке потужне, що розробники вклали в комплект наклейки для його заломлення та зміни кольору світіння. Була повністю перероблена та вдосконалена конструкція, на якій встановлені світлодіодні елементи — світло стало правильно направляти та менше розсіюватися як у попередніх моделях. З перерахованих вище переваг можна зробити висновок, що світлодіодні автомобільні лами — це найкращий вибір для Вашого автомобіля!
Характеристики:
- Цоколь H3.
- Тип техніки: Легковий автомобіль. Вантажний автомобіль.
- Напруга живлення 12 В, 24 В, 12/24.
- 3000K / 6500K / 8000K.
- Автолампі LED X3 Lumileds Z ES, H3, 6000LM, 50 Вт, 9-32В.
Комплектація
- Автолампи (2 шт.)
- Інструкція — Талон сервісного обслуговування.
- Коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Виробник | Cyclone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 800 ₴/комплект








