влевовправо

Набір автомобіліста Land Rover 15 предметів (оптом дешевше!) Автонабір, Набір у машину
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00000№11
1 400 ₴/комплект
Показати оптові ціни+380 (93) 961-99-15
Олександр
- +380 (99) 961-99-15Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір автомобіліста 15 предметів
Комплектацыя:
- 1. Вогнегасник вуглекислотний 1 л
- 2. Сумка з логотипов авто
- 3. Буксувальний трос 3т. 4м.
- 4. Пускові дроти
- 5. Серветка мікрофібра.
- 6. Серветка із замші.
- 7. Рукавиці
- 8. Шкребок для льоду.
- 9. Аптечка.
- 10. Знак аварійної зупинки.
- 11. Водозгін.
- 12. Ізолента
- 13. Щітка зі шкрибком
- 14.Манометр
- 15. Рем. комплект безкамерних шин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УкрАВТО |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Логотип | Audi, BMW, Dacia, Citroen, Chryslerr, Chevrolet, Chery, BYD, Mazda, Lexus, Land Rover, Lada, Kia, Jeep, Jaguar, Infiniti, Hyundai, Honda, Geely, Ford, Fiat, Dodge, Daewoo, ЗАЗ, ВАЗ, Volvo, Volkswagen, Toyota, Tesla, Suzuki, Subaru, Ssang Yon, Skoda, Seat, Renault, Range Rover, Porshe, Peugeout, Opel, Nissan, Mitsubishi, Mercedes |
| Марка автомобіля | Land Rover |
- Ціна: 1 400 ₴/комплект








